PROGRAMY PARTNERSKIE

Denise Milani

Biografia

Denise Milani urodziła się 24 kwietnia 1980 w Czechach. Ta naturalna piękność wybiła się z tłumu w wieku 13 lat, kiedy jej piersi zaczęły rosnąć szybciej niż jej “płaskim” koleżankom.

Z takim ciałem i twarzą Denise zaczęła swoją przygodę z modelingiem; pojawiała się na targach samochodowych jako hostessa i konkursach bikini. Wkrótce została zaproszona na sesje dla SPORTSbyBROOKS, popularnej internetowej witryny sportowej prezentującej także “soczyste” fotki dziewczyn. Denise szybko stała się jedną z najpopularniejszych modelek, zatrzymując się na chwilę w Los Angeles, Malibu, Bostonie i Maui.

Rosnąca popularnoć skłoniła ją do założenia własnej strony MySpace i prowadzenia swojej strony internetowej. Oficjalnie uruchomiona w 2007, sexy stronka jest regularnie aktualizowana plikami video, zdjęciami, migawkami, sesjami i wpisami do bloga. Denis także e-mailuje i czatuje tu ze swoimi fanami.

Pozowała dla PinupFiles.com, premierowej vintage/retro strony WEB, gdzie znajdziecie też inne znane modelki w stylu glamour jak: Lorna Morgan, Bianca Beauchamp, Miriam Gonzalez, i Erica Campbell.

Glamourcon w Chicago i Los Angeles – to miejsca gdzie spotkasz swoje ulubione dziewczyny pin-up – miejsca gdzie gospodyniani są takie piękności: Dita Von Teese czy Linda O'Neil. Jeśli pragniesz poznać Denise bliżej, kliknij na Glamourcon, tam pokazuje swoje wdzięki wszystkim wielbicielom.

Zdjęcia w galerii: