PROGRAMY PARTNERSKIE

Wydrukuj artykuł Wyślij powiadomienie e-mail do znajomego o tym artykule Napisz e-mail do autora Podyskutuj na forum Oceń artykuł Zmień czcionkę - większa/normalna

Jak się odkochać i o niej zapomnieć?

Jak się odkochać i o niej zapomnieć?

Kiedyś pewien pasjonat gry w uwodzenie zapytał mnie jak ma zapomnieć o lasce. Spotykał się z nią, zaangażował się i z jakichś powodów musiał jej podziękować. Niestety uczucia zostały. Zaczęło mu jej brakować, pomimo iż z powodu jej wad nie mógł kontynuować tej znajomości. Bolało go bardzo i zapytał mnie, co można zrobić, żeby o niej zapomnieć na dobre. Powiedziałem mu: proszę, nie traktuj mnie jak eksperta w odkochiwaniu się i zapominaniu o kobietach, o których nie chcemy już myśleć.

 

Więc pomyśl, co stanowi klucz do skutecznego odkochania się i pozbycia z pamięci wszelkich wspomnień o kobiecie, która kiedyś dla nas wiele znaczyła? Gdybyś mógł się odkochać od każdej kobiety na zawołanie, czyż nie czułbyś więcej siły i niezależności, czyż nie czułbyś, że masz nad nią przewagę? Pomyśl nad tym, jak bardzo przydatne mogłoby to dla Ciebie być?

Jak o tym mówię, to przychodzi mi na myśl pewna historia z mojego życia. Kiedyś byłem zakochany w pewnej ślicznotce, która była ciekawa i inteligentna. Niestety miała kilka wad, z którymi nie dało się zbudować wspólnej przyszłości. Z trudem, bo z trudem, ale musiałem zakończyć spotkania z nią i odciąć dopływ paliwa do tej gry w uwodzenie tej piękności. Bolało jak cholera i nie wiedziałem jak o niej zapomnieć. Poszedłem do kumpla, który był mistrzem gry w uwodzenie i powiedziałem mu o tym, co mnie trapi. I on opowiedział mi swoją historię.

Kiedyś, kiedy był w szkole średniej, zaczął uwodzić jedną laskę, która mieszkała dwa bloki dalej. Nie wiem, czy znając te tajniki gry w uwodzenie popełniłby te błędy, które wtedy, niestety popełnił, ale było ich trochę, a między innymi to, że zbyt często u niej przesiadywał i stał się dla tej gorącej, kochającej życie poszukiwaczki przygód, zwykłą, znudzoną codziennością. On się w niej durzył, a ona już, niestety nie. I wtedy ten pasjonat i obecny mistrz uwodzenia został zaskoczony nagłym: „ Ja naprawdę Cię lubię, ale już nie czuję tego, co kiedyś. Czy możemy dać krok do tyłu i zostać przyjaciółmi?”

Ten tekst ostro nim potrząsnął. Jego życie nabrało innych barw i kształtów. Czuł, jakby zawalił mu się świat. Ponieważ lubił kobiety i nieobce mu było ich uwodzenie, instynktownie wyczuwał, że jego stan, to tylko przejściowa forma i, że w niedługim czasie ból rozstania mu przejdzie, a jego życie nabierze innego blasku. Powiedział wtedy do siebie: weź się za uwodzenie innych kobiet. Podchodź, wypasaj i daj im posmakować cudownego uwodzenia na chwilkę, a potem zabierz swą słodycz i daj jej do zrozumienia, że jeżeli chce więcej to musi popracować się jeszcze trochę postarać. Postanowił udoskonalić się w uwodzeniu kobiet, tak by jego gra weszła na zupełnie inny poziom.

Od rozstania z dziewczyną, w ciągu 12 miesięcy sfinalizował transakcję z 25 pięknymi kobietami. Co wieczór prosił swoją podświadomość, by zapomniał o tamtej. Pracował na submodalnościach i nadał byłej dziewczynie submodalności kogoś, kogo kiedyś lubił, a teraz już nie. Zakotwiczył na nieprzyjemne uczucia takie jak rzygi, smród z fosy, zjełczałe masło, zgnity serek, stara, zepsuta kiełbasa – jej zapach i wyobrażenie smaku – połączył z twarzą i głosem swojej byłej dziewczyny, a resztki bólu po rozstaniu zmniejszał, korzystając z innych technik NLP. Skoncentrował się na szkole i na poznawaniu coraz to nowszych i bardziej fascynujących technik uwodzenia i podrywania kobiet, a także pracował nad swoją pewnością siebie. Znalazł sobie nowe hobby w postaci systematycznych ćwiczeń na siłowni, na którą przychodziły piękne kobiety, którym mógł dać trochę ekskluzywnego uwodzenia, pod warunkiem, że sobie na to zapracowały. Umawiał się z nimi i robił niesamowite rzeczy. Znalazł sobie zajęcia, przyłożył się do nauki, co przełożyło się na większe, niż dotąd sukcesy i stanął na nogi. Stał się lepszym studentem i lepszym uwodzicielem.

Ja postąpiłem podobnie, a czas okazał się skutecznym pomocnikiem razem z niesamowicie skutecznymi technikami programowania neurolingwistycznego, które tak mnie zainteresowały, że postanowiłem poznać je naprawdę dobrze, doskonaląc jednocześnie zaawansowane techniki gry w uwodzenie.

I pamiętaj, kobiet jest wiele, na jedną miłość najlepsza jest... rozkosz... z piękną kobietą, niekoniecznie z jedną...

 

Autor:   AdamK - Twój Przyjaciel i Osobisty Przewodnik w Świecie Uwodzenia Pięknych Kobiet

Data publikacji:   08 wrzesień 2009r.

E-mail:   napisz do autora

WWW:   http://www.uwodzenie.wroclaw.pl

Oceń artykuł:
Aktualna ocena to: 2,90.
Wydrukuj artykuł Wyślij powiadomienie e-mail do znajomego o tym artykule Napisz e-mail do autora Podyskutuj na forum Oceń artykuł Zmień czcionkę - większa/normalna