PROGRAMY PARTNERSKIE

Wydrukuj artykuł Wyślij powiadomienie e-mail do znajomego o tym artykule Napisz e-mail do autora Podyskutuj na forum Oceń artykuł Zmień czcionkę - większa/normalna

Związek ze starszą kobietą

Związek ze starszą kobietą

Jak to jest, że wielu z nas, mężczyzn, marzy o kobiecie starszej od siebie? Okazuje się, że starsze kobiety są nie tylko bardziej dojrzałe i niezależne finansowo, ale również są znacznie lepszymi kochankami. Są to niepodważalne pozytywne aspekty spotkań z takimi kobietami.

 

Niestety w naszym świecie standardem jest związek mężczyzna z kobietą młodszą od niego. Wszelkie znaczne odchylenia od tej "normy społecznej" traktuje się jako dewiację, a takie osoby skazuje się na towarzyskie odrzucenie. Ale dlaczego tak jest? Może czas coś zmienić i poszukać wreszcie takiej partnerki, która będzie wiedziała, czego chce od życia, a dodatkowo będzie cię umiała właściwie docenić. Nie zrozumcie mnie źle. Nie mówię tutaj o różnicy dwudziestoletniej czy czterdziestoletniej, bo takie przypadki wymagają już chyba opieki psychiatrów. Chodzi mi o najwyżej dziesięcioletnią różnicę pomiędzy kobietą a mężczyznę, na korzyść pierwszej strony.

Jeśli masz dwadzieścia kilka lat i poznasz kobietę parę lat starszą masz szansę doznać zupełnie nowych wrażeń i wzbogacisz swoje życie. Kobieta taka nie tylko wie, czego chce, ale jednocześnie jest świadoma pewnych spraw dotyczących życia i prawdopodobnie pozbawiona już złudzeń, które mają młodzi ludzi. Po prostu jest konkretna osoba. Ponadto nie jest ona już tak entuzjastycznie nastawiona do bardziej lub mniej szalonych pomysłów. Nie bawi już ją tak wyjazd do dyskoteki, która znajduje się 40 km dalej. A to jest bardzo dobre, bo mężczyzna, który "wpada pod spódnicę" kobiety, staje się bardziej leniwy i takie wyjazdy również zaczynają go męczyć. Tak więc będziesz miał partnerkę, która nie będzie chciała non-stop latać po dyskotekach i klubach, ale woli spędzać czas w inny sposób (a często intymniej).

Oczywiście nie ma róży bez kolców. Istnieje szereg problemów związanych z takim związkiem. Wydaje się jednak, że korzyści są znacznie większe.

Po pierwsze starsza kobieta jest doświadczona i możesz się wiele od niej nauczyć. Nie staniesz przed odwiecznym problemem związków heterogenicznych i nie będziesz musiał się zastanawiać, co takiego twoja kobieta chce. Starsza kobieta po prostu powie ci otwarcie, co myśli i czego chce.

Drugie, co ją cechuje to znaczna niezależność. Starsze kobiety znacznie dłużej pracują i często już w wieku trzydziestu paru lat osiągają pewien poziom szczebla w drabinie kariery. W znacznie mniejszym stopniu liczą więc na swojego mężczyznę i jego dochody. Wspomnę jeszcze to, co jest oczywiste. Związek z młodą kobietą nieuchronnie naraża twój budżet na znaczne nadszarpnięcia. Z kolei starsza kobieta prawdopodobnie nie będzie oczekiwała od ciebie finansowania jej zachcianek, ale za to będzie chętnie sama partycypować we wszelakich kosztach.

Dojrzałość czyli cecha, której brak młodszym partnerom. Jak już wspomniałem parę lat więcej życia uczy je innego podejścia do świata. Z taką kobietą będziesz mógł sobie pozwolić na głębszą rozmowę zamiast tracić czas na durne teksty twojej młodej partnerki typu: czy myślisz, że farba do włosów nr.752 będzie dla mnie idealna?, albo: czy ta różowa szminka pasuje do mojej fioletowej sukienki? Chyba nikogo nie trzeba przekonywać o pozytywnym aspektach braku takich pytań. Poza tym spotykając się z dojrzałą kobietą nie musisz się martwić o to, kiedy ma wrócić do domu.

To są niezaprzeczalne plusy partnerek starszych od ciebie. Na pierwszy rzut oka, wydaje się, iż jest to kobieta niemal idealna dla faceta. Wie, czego chce i otwarcie, o tym mówi, a poza tym jest niezależna, dojrzała i doświadczona. No i jest często lepszą kochanką. Niestety istnieją także minusy, ale o nich kiedy indziej.

 

Autor:   Dr.Love

Data publikacji:   05 listopad 2000r.

E-mail:   napisz do autora

Oceń artykuł:
Aktualna ocena to: 4,46.
Wydrukuj artykuł Wyślij powiadomienie e-mail do znajomego o tym artykule Napisz e-mail do autora Podyskutuj na forum Oceń artykuł Zmień czcionkę - większa/normalna